top of page

Czas Do Ustalenia

|

Serpelice

Trasa Trudna

Gwarantuje wysoki poziom adrenaliny.

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
Trasa Trudna
Trasa Trudna

Czas i lokalizacja

Czas Do Ustalenia

Serpelice, Serpelice, Polska

O wydarzeniu

Jest to trasa o wysokim poziomie trudności. Trasa jest przeznaczona dla osób sięgających ręką powyżej 165 cm. Długość trasy mierzy około 220m.  Na jej długości znajdują się 22 atrakcje w tym 2 zjazdy tyrolskie. Przeszkody są rozpięte na wysokości wahającej się między 5-12m nad ziemią. Na trasie między innymi mamy do pokonania takie przeszkody jak: liny złośliwe, trapezy szeregowe, koala, kołki, strzemiona. Dodatkową atrakcją trasy jest skok tarzana na siatkę w przewieszeniu 10m długości. Jest to trasa na na linach więc poruszamy się po niej wyłącznie w kaskach oraz uprzężach. Przed skożystaniem z trasy obowiązkowe jest ukończenie trasy szkoleniowej.

Rozważ dodanie szczegółów, takich jak program wydarzenia, sugerowany sposób ubioru i inne informacje, które mogą być przydatne dla gości. Dla prelegentów jest to świetna okazja, aby opisać omawiane przez nich tematy oraz przedstawić krótką biografię. Jeśli wydarzenie jest ukierunkowane na konkretną grupę odbiorców, upewnij się, że jest to zaznaczone. 

To jest opis Twojego wydarzenia. W tym miejscu dodaj krótkie podsumowanie i dodatkowe informacje, tak by uczestnicy mogli p a przybycia czy kupienia biletów już dziś, aby mieli zapewnione miejsce. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page